בלט קלאסי - טכניקה בסיסית מוגדרת ומובנית המהווה בסיס לכל טכניקות המחול האחרות. מאפשרת בנייה הדרגתית של הגוף ומחזקת את השליטה בו. לתלמידים אשר עשויים למצוא את דרכם בתחום המחול המקצועי טכניקה זו הכרחית וחשיבותה רבה מאד גם לסגנונות אחרים. חלק בלתי נפרד ממסורת הבלט היא שיטת הלימוד שלו, המתאפיינת במערך שיעור מקובע ומוגדר בפרוטרוט לאורך שנים, משמעת חזקה וקוד לבוש קפדני.

 

ג'אז - ריקוד קואורדינטיבי, אנרגטי, קצבי ומלא הבעה השם דגש על הפרדת איברים תוך כדי תנועה. הג'אז הוא ריקוד בעל נוכחות, מעוף, וירטואוזיות ורגש. הוא משלב בתוכו אלמנטים של בלט קלאסי ושל מחול מודרני ונתון פחות לחוקים ולמגבלות.

 

מחול מודרני - טכניקת מחול המשלימה את הבלט הקלאסי, מפתחת ברקדן את המודעות לגוף ולתנועה בחלל ומשכללת את היכולת התנועתית הקואורדינאציה והמוזיקליות. מחול מודרני רוקדים בדרך כלל ברגליים יחפות והוא מתאפיין בדרכי הבעה אישיות יותר.

 

היפ הופ - תנועה אנרגטית אשר התפתחה ברחובות ניו יורק מריקודי רחוב ואמנות לחימה. משלבת אינטנסיביות תנועתית וכוח עם מוסיקה קצבית. לשיעור מגיעים בבגדים נוחים ונעלי ספורט.

 

בכל שיעורי המחול של קבוצות הילדים והנוער, אנו עובדים על פיתוח שריר, יציבה נכונה, שיווי משקל, כוח, גמישות וקצב תוך התמצאות במרחב. יחד עם לימוד התוכן ניתן מקום מרכזי לערכים החשובים הנרכשים בשיעור והם: הכרה ביכולת האישית המתפתחת, הקשבה למוסיקה מגוונת, ארגון נכון של היציבה, פיתוח היצירתיות, חיזוק הערך והביטחון העצמי, משמעת והרגלי שיעור, סובלנות לשונה ולאחר ובעיקר אהבה לריקוד.