מסיבות וסדר ט"ו בשבט, סדנאות, הרצאות, הצגות ושתילה, היו חלק מהפעילות שהתקיימו בכל רחבי העיר


ברשת חוויות קיימו מגוון רחב של פעילויות ואירועים לכל הגילאים לכבוד ט"ו בשבט, כאשר  האירועים נפתחו בשבוע שעבר במפגש מרגש בהשתתפות עשרות חיילי צה"ל מגדוד שחר מחטיבת החילוץ וההצלה, שלקחו חלק פעיל בהכשרת הגינה הקהילתית במתנ"ס אושיות, יחד עם ילדי הצהרונים ומועדוניות לצרכים מיוחדים. הילדים העניקו כרטיסי ברכה פרי מעשי ידיהם וחילקו פרחים לחיילים.

השבוע התקיימו בכל מרכזי הרשת סדנאות יצירה ברוח החג, נטיעת עצים, הרצאות, הצגות ילדים, שתילת פרחים ואירועי סדר ט"ו בשבט חגיגיים. עוד התקיימו פעילות לכל המשפחה, סדנאות יצירה ערכיות סביב שבעת המינים ופירות ארץ ישראל, אפיית עוגיות תמרים ועציצים מפירות יבשים, שעת סיפור, מסיבת ט"ו בשבט עם מופע של הזמרת עינת בנימין בשירי ארץ ישראל היפה, שוק חקלאי ססגוני תוצרת טריה מחקלאי האזור, פעילות יצירה ירוקה ושתילה, חגיגת ט"ו בשבט לילדים עם נטיעת צמחים בגינה, תיאטרון בובות, הכנת ערוגה ושתילת זרעים וערב חגיגי עם "הגרשונים".

ראש העיר, רחמים מלול: "המסורת של ט"ו בשבט היא מסורת של צמיחה וחיבור לארץ. אירועי החג של חוויות מביאים את רוחו של חג האילנות לכל פינה בעיר ואני מברך על הפעילות המרובה לשימור המסורת וחיבור הקהילה לרוח החג והמרכזים הקהילתיים".

המשנה לראש העיר ויו"ר הרשת, יניב מרקוביץ: "נערכנו מבעוד מועד, על מנת לחגוג את החג בכל מרכזי חוויות, כאשר הושם דגש על אירועים מותאמים לכלל האוכלוסיות והגילאים. אני מודה למנהלים ולצוותים שיצרו שבוע של חגיגה אמיתית בכל רחבי העיר ומברך על ההיענות הרחבה של התושבים, שבאו לחגוג ולשמוח כמיטב המסורת"