באירוע חגיגי לרגל ראש השנה, העניקו ראש העיר, רחמים מלול ויו"ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן, תעודות הצטיינות לעובדים.


ראש העיר התייחס למשמעות החג, ואמר: "בראש השנה נהוג לאכול מתוק, שכל מעשינו יהיו מקובלים עלינו ועל סביבתנו, שלא יהיה טעם מר במעשינו. אנחנו צריכים תמיד להסתכל על התושב כצודק"

הערב (25.9) קיימה רשת חוויות רחובות אירוע חגיגי לרגל ראש השנה, במסגרתו הוענקו תעודות הצטיינות לעובדי רשת חוויות. האירוע התקיים במעמד ראש העיר, רחמים מלול, יו"ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן, המנכ"ל הרשת הנכנס, אלרואי אסרף, מ"מ מנכ"ל הרשת היוצא, צביקה מדהלה, יו"ר ועד הפעולה, גולן ביטון, מנהלים ועובדים.

האירוע נערך במרכז קהילתי חוויות קריית משה, בהשתתפות הזמר גבי נס וברוח שירי ארץ ישראל ובשיאו הוענקו תעודות הצטיינות לעובדי הרשת.

ראש העיר, רחמים מלול, התייחס לצמיחת הרשת, ואמר כי: "הרשת מתפתחת מתרחבת, התקציב גדל בהתמדה יחד עם עלייה במספר הנרשמים. יש ביקוש גדול לשירות שרשת חוויות מציעה. עובדים ועובדות יקרות, אתם חוט השידרה שמספק את צרכי תרבות הפנאי בעיר רחובות. תמשיכו לשמור על התדמית של העיר הטובה והיפה שלנו".  עוד בירך מלול על רוב של עובדות נשים, וציין כי: "אני שמח שברשת חוויות רוב העובדים הן נשים והערכתי על הטיפול והרגישות שאתן מגלות כלפי ילדי המעונות והצהרונים". מלול התייחס למשמעות החג, ואמר לעובדי כי: "בראש השנה נהוג לאכול מתוק, שכל מעשינו יהיו מקובלים עלינו ועל סביבתנו, שלא יהיה טעם מר במעשינו. אנחנו צריכים תמיד להסתכל על התושב כצודק".

 יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הודה לעובדי ועובדות הרשת ואמר כי: "אנו מעריכים ומוקירים את פועלכם ומסירותכם לשירות תושבי העיר במגוון רחב של תחומים, ונמשיך להוביל שירות איכותי ולצמוח גם בשנה הבאה עלינו לטובה". לרגל החג, בירך כהן: "בראש השנה אנו מתפללים על פרנסתנו וכלכלתנו. רוצה לומר, לא די להביא לצמיחה כלכלית של הרשת, צריך גם לדעת להתכלכל נכון ולנתב את התקציבים להשקעות נוספות בתושבים. זהו זמן לסכם את מה שהיה בעבר ולצאת להתחלות חדשות, עם תובנות חדשות וחלומות חדשים. יש הרבה משימות לרשת חוויות, אנחנו חושבים קדימה, ואני מאחל שנת התקדמות והתעצמות".

יו"ר ועד הפעולה ומארגן האירוע, גולן ביטון מסר: ״הון אנושי הוא הלב הפועם בכל ארגון. בעבודה קהילתית השכר לא עתק, השליחות והנתינה לאחר ולשונה הם מה שהופכים את החברה שלנו לטובה יותר וזה המיוחד בעובדי חוויות רחובות. להיות שייכים לארגון שחולם בלילה קהילה ולמחרת מגשים את החלום… זו זכות גדולה. הערב בטקס מרגש עם המון הערכה הוענקו לעשר עובדות רשת חוויות רחובות תעודות הצטיינות ,וזו גם תעודת הצטיינות לרשת שכל המצטיינים הן נשים ומובילות את העשייה על לב גדול של נתינה, מסירות, מקצועיות וחיוך גדול וזו עד דוגמא להון האנושי שיש לנו ברשת חוויות רחובות".

העובדים המצטיינים שזכו בהוקרה ותודה הם:

נאוה ביתן- מובילת כיתת בוגרים במעון צעדים רחובות הצעירה

מירב אל נקווה - מובילת כיתת תינוקות צעדים רחובות ההולנדית

איילת בירי - מובילת צהרון אבן חן

יוכי הווארד - מובילת צהרון שיבולים

ענת פורקוש - רכזת מעגלי תעסוקה ואוכלוסיות מיוחדות בשוויץ רחובות החדשה

פנינה שטאובר - רכזת תרבות בשוויץ המדע

סיגל יצחקי - מובילת צהרון בית ספרי בחוויות ההולנדית

חוה קנובל - סגנית מנהלת הספריות

מורן קופלר - רכזת למידה בחוויות קריית משה

מיכל סגל - מדריכת זמן אמיתי, מועדון לאנשים עם צרכים מיוחדים