יו"ר רשת חוויות וחבר המועצה אמיתי כהן הפתיע והכריז כעת בישיבת מועצת העיר: ״לאחר עבודה מקיפה החלטנו להוציא את הכלים החד פעמיים מצהרוני רשת חוויות.


יו"ר רשת חוויות וחבר המועצה אמיתי כהן הפתיע והכריז  כעת בישיבת מועצת העיר: ״לאחר עבודה מקיפה החלטנו להוציא את הכלים החד פעמיים מצהרוני רשת חוויות. זו בשורה גדולה לילדי הצהרונים בעיר ולהוריהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול על תמיכתו ביוזמת רשת חוויות״. 
לאחר פניות רבות ונשנות ליו"ר הרשת, החליטו ברשת לקחת את העניין ברצינות, חקרו את הנושא ויצאו לדרך בפועל: הוחלט להתחיל בתהליך  בצהרונים הגדולים תחילה. 

חבר המועצה אמיתי כהן יו"ר חוויות: "מדובר בתהליך מורכב. יזמתי פניה לראש העיר להעניק לכל הצהרונים אפשרות להכניס מדיחי כלים. הוא נענה מיידית ואני מודה לו על כך. אני רוצה להודות למנכ"ל חוויות אלרואי אסרף על הביצוע בשטח". 

מנכ"ל רשת חוויות, אלרואי אסרף, אמר כי מדובר בבשורה שממקמת את רשת חוויות כמובילה ברמה הארצית מהפך בתחום:"רשת חוויות רחובות תהיה בין הערים הראשונות להכניס מדיחי כלים לצהרונים ולמגר את הכלים החד פעמיים מכל שימוש, ובכך אנו מובילים  מהפכה משמעותית בתחום איכות הסביבה בכלל והחינוך לשמירה על הסביבה בפרט. מעבר להשקעה התקציבית, מדובר במהלך מורכב והדרגתי, המצריך הערכות טכנית, בדיקות והתאמות בתוך מבני הצהרונים, והוא צפוי להתחיל השנה ולהמשך בשנת הלימודים הבאה, עד לסיום ההתקנות".

מימין יו"ר רשת חוויות וחבר המועצה מר אמיתי כהן, משמאל מנכ"ל רשת חוויות מר אלרואי אסרף