רשת חוויות רחובות עומדת בסטנדרטים הגבוהים שקבע משרד התמ"ת להפעלת צהרונים ועקב זאת זוכה לסבסוד תשלומי הורים לזכאים. עד כה הביאה הרשת להחזרים כספיים של כ- 150,000 שקל להורים.


רשת חוויות רחובות עומדת בסטנדרטים הגבוהים שקבע משרד התמ"ת להפעלת צהרונים ועקב זאת זוכה לסבסוד תשלומי הורים לזכאים. עד כה הביאה הרשת להחזרים כספיים של כ- 150,000 שקל להורים. עד סוף השנה צפויים מאות הורים נוספים לזכות בהחזר כספי

מאות אלפי שקלים צפויים לחזור להורים לילדי רשת צהרוני חוויות, הזכאים לסיוע בשכר לימוד: רשת חוויות רחובות עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקבע משרד התמ"ת להפעלת צהרונים בישראל, דבר המזכה את ההורים הזכאים בהשתתפות כספית בשכר הלימוד.

אמיתי כהן, יו"ר דירקטוריון הרשת, ציין כי מתחילת השנה ועד לחודש ינואר הוחזרו כ-150,000 שקל לכ- 300 הורים זכאים, כאשר עד סוף שנת הלימודים תש"פ, צפויים החזרים למאות הורים נוספים, בשווי מאות אלפי שקלים. "מדובר בהחלטה ראויה, ונמשיך לפעול למען תושבי העיר מול משרדי הממשלה, על מנת להשיג עבורם סיוע ולתת למאות משפחות להנות משירותי חינוך ברמה גבוהה", אמר כהן.

מנכ"ל רשת חוויות, אלרואי אסרף, ציין כי: "הנהלת הרשת וצוות העובדות המסורות, מקפידים על ניהול רשת הצהרונים בסטנדרטים גבוהים, לרבות פעילות פדגוגית, תנאים פיזיים ובטיחות, תזונה, ליווי מקצועי ועוד. לפיכך, הרשת נמצאה זכאית לסמל התמ"ת, המקנה להורים השתתפות כספית בשכר הלימודים. אני מברך על החלטת התמ"ת להשתתף  בתשלומים של מאות משפחות מהעיר, ובכך להקל על הנטל הכלכלי ולאפשר חינוך איכותי לכולם, התורם לצמצום פערים חברתיים". 

גולן ביטון, סמנכ"ל הרשת והממונה על רשת הצהרונים, אמר השבוע עם קבלת הדו"חות, כי הרשת פועלת למתן ההחזרים להורים בהקדם: "הזכאות להשתתפות בשכר לימוד נקבעת על פי דרגות, כאשר הכספים מוחזרים להורים הנמצאים זכאיים לכך במהלך כל השנה, לאחר החלטת המשרד. במהלך החודשים הקרובים ייבדקו על ידי המשרד עוד מאות בקשות שהוגשו על ידי תושבי העיר, ואנו צופים כי בדו"חות הקרובים יתקבלו אישורי החזר כספי לעוד מאות משפחות. בשלב הזה אנו פועלים לזכות את ההורים שכבר קיבלו אישור בהקדם האפשרי, ונמשיך להשיב כספים שיאושרו עד סוף השנה".