בחודש יוני יתקיים שיעורי שפות, באנגלית ובספרדית ומידי יום נמשכות ההרצאות והסדנאות באמצעות הזום


מכללת גימלאי חוויות מופת ממשיכה להביא את התרבות והפנאי עד הבית: במהלך חודש יוני יתקיימו שיעורי שפות, באנגלית מדוברת ובספרדית,  סדנאות   בנושא בריאות טבעית והרצאות מגוונות.

 

יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, ציין כי הפעילות המבורכת החלה עם פרוץ משבר הקורונה: "בשגרה מתקיימת פעילות ענפה לגמלאים ועם פרוץ המשבר החלה הרשת לספק את השירותים מרחוק. אני מברך על הפעילות של המתנדבים והמשתתפים הרבים, שנהנים מהלמידה המשותפת בזום".

 

 "כל יום במשך כל תקופת השהייה המאולצת בבית, עמל וטרח צוות מג״ל (מכללת גימלאים למופת) בחוויות מופת, בהובלתה של טובה יוסף, לקיים עבור כל האזרחים באשר הם - לא רק למנויים – פעילויות, אשר יתרמו ויעשירו אותם וכן, ימתיקו להם את שהותם בבית", אומר אילן גרזי, מנהל חוויות מופת.  

 

מידי יום מקיימת המכללה פעילות אחרת, כגון  משחקי חברה, טיולים וירטואליים בעולם, הרצאות ממיטב המרצים והכל באמצעות שיחות זום ועל בסיס ההתנדבות מלאה של המרצים ושל צוות מג"ל. מידי יום בשעה 11:00 מועברת הרצאה קבועה. מג"ל מפעילה נכון להיום מעל 15 קבוצות של גמלאים מאזור רחובות והסביבה, ניתן להצטרף לקבוצות בהרשמה בטלפון 052-2328460