ורון ענבי כיהנה בתפקידה האחרון בדרגת רב-סרן כראש מדור מפקדים באגף כח האדם במפקדת קצין חינוך ראשי של צה"ל. אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות: "תושבי העיר וילדי הצהרונים ייהנו מהכישורים, הניסיון והיכולת המוכחת של שרית. אנו יוצאים לדרך חדשה ולתהליכי שיפור השירות לה


שרית ורון ענבי (42) תושבת מודיעין, בעלת תואר ראשון במדעי המדינה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במדיניות ציבורית במגמת מנהיגות מהאוניברסיטה העברית, נבחרה לתפקיד מנהלת אגף הצהרונים ברשת חוויות, במסגרת מכרז של החברה למתנ"סים ורשת חוויות רחובות.

 

ורון ענבי כיהנה בתפקידה האחרון בדרגת רב סרן כראש מדור מפקדים באגף כוח האדם במפקדת קצין חינוך ראשי של צה"ל. בין היתר, היתה אמונה על כלל התוכניות החינוכיות למפקדים בכירים (פורום מטכ"ל, מכללות לביטחון לאומי ופיקוד מטה), פיתוח הכשרות בהתאם לצרכי ואתגרי תקופת הקורונה ולקהלי היעד השונים וכן, ייזום ופיתוח תוכנית לגיבוש זהות מקצועית, פיקודית וערכית למפקדים זוטרים.

 

לפני כן, כיהנה כראש מדור תרבות באגף כח אדם בצה"ל, היתה אמונה על בניית סל תרבות צה"לי ושימשה כאוטוריטה מקצועית בתחום התרבות, בדגש על חניכה, ליווי וייעוץ לסגלי החינוך בצה"ל. בין היתר בתחילת דרכה, כיהנה ורון ענבי גם כקצינת חינוך, כמפקדת מגמת קצינים בבסיס ההדרכה של חיל החינוך וכראש מדור תכנון בחיל החינוך.

 

אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, בירך את ורון ענבי על המנוי, ואמר כי: "שרית מגיעה אלינו עם ניסיון רב שנים בתחומי החינוך, ניהול כוח אדם, תרבות ועוד, בתוך מערכות מורכבות. אין לי ספק שתושבי העיר וילדי הצהרונים ייהנו מהכישורים והיכולת שלה, ואני מאחל לה הצלחה בתפקיד החדש. עבורנו זו יציאה לדרך חדשה, לאחר שבמשך כל תקופה המשבר ולאחריו לא היתה מנהלת לאגף וכעת נוכל ליישם תהליכי שיפור השירות להורים ולילדים".

 

אלרואי אסרף, מנכ"ל הרשת הוסיף כי: "אנחנו ניצבים בפני אתגרים רבים מאז תחילת משבר הקורונה, דרך הסגר, החזרה לקייטנות הקיץ ועד לפתיחת השנה החדשה. שרית נכנסת לתוך שנה ותקופה מורכבת והיא האדם הנכון במקום הנכון. אנו סבורים שיש בידיה את היכולות, הרצון והידע להוביל את אגף הצהרונים לדרך חדשה, ומאחלים לה הצלחה".

שרית ורון ענבי, מסרה כי: "אני מודה על הזכות והאמון שניתנו בי, מגיעה עם הרבה מוטיבציה לתפקיד האזרחי הראשון שלי ואעשה הכל בשיתוף עם ההנהלה, העובדים וההורים על מנת ללמוד את הצרכים ולפתח את המענים המתאימים והמדויקים ביותר לצמיחת שירותי האגף, כשטובתם של ילדי העיר עומדים לנגד עיני".