אמיתי כהן: "אני פונה ללב הטוב של תושבי רחובות, זה הזמן להתגייס ולסייע בתרומת ריהוט וציוד לבית, כאשר החלוקה תתבצע על ידנו ישירות לבתי העולים בעיר"


סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, בשיתוף מד"א, אגף השכונות בעיריית רחובות, מרכזי רשת חוויות, מכינת שובו אחים ועמותת חסדי רחמים ונתן-חיים פוגל הודיע על פתיחת מרלוג (מרכז לוגיסטי) בבית שפירא ברחוב הרצל, לטובת איסוף מוצרים לריהוט דירות העולים מאוקרינה. יודגש כי מדובר אך ורק בריהוט וציוד לבית, כגון מיטות, מזרונים, ספות, מקרר, מיקרוגל, תנור, שמיכות, כלי מיטה, כריות, וכדומה.

כהן מסר כי:  "הצורך עלה על רקע ההתגייסות העירונית, שמוביל רחמים מלול ראש העיר, באמצעות מחלקת הקליטה ומשפחות בעיר, הפועלים לקלוט את העולים ולשכנם בדירות ברחובות. קיבלתי פניות מתושבים שמבקשים לסייע בריהוט הדירות ומכאן החלטתי יחד עם השותפים לפעילות ההומניטרית, לרכז ולמסור ציוד עד לבתי העולים. אני מבקש להודות לאנשים הטובים שכבר נרתמו למבצע ופועלים לאיתור דירות נוספות עבור העולים". 

במסגרת המבצע נקרא הציבור להביא לאולם שבבית שפירא או למרכזים הקהילתיים בתיאום מראש - מוצרי חשמל, מיטות, מזרונים, תנורים, מקררים, ציוד וריהוט לבית, שלא נמצא בשימוש או שבכוונת התושבים לזרוק כחלק מניקיונות פסח וחידוש הבית. 

 

להרשמה ותיאום תרומות יש למסור פרטים בטופס מקוון, ונחזור אליכם >> https://forms.gle/jjBcGTQD95JK9Geo6 

למידע נוסף ותיאומים עבור תושבים>>

נועם 050-772-2183

מאיה 052-460-7025

המרכזים הקהילתיים של חוויות 5253*

 

למידע נוסף ותיאומים עבור חברות וגופים>> יצחק כץ 0556689696