בנות רשת חוויות מהמרכז הקהילתי תנופה השתתפו לראשונה בתחרות המחול של הלהקות הדתיות וגרפו מקומות ראשונים במחול והיפ הופ 


    רשת חוויות רחובות, אשר מובילה את להקת המחול לבנות הדתיות של המרכז הקהילתי "תנופה", מדווחת כי נרשמה התרגשות גדולה, כאשר לראשונה השתתפו הרקדניות בתחרות ארצית ללהקות מחול דתיות, וחזרו הביתה עם מדליות לאחר שגרפו את המקומות הראשונים בסגנונות שונים.  

מדובר בלהקה פופולרית וצומחת, אשר מונה כיום כ-45 בנות המשתתפות בלהקות המחול "ננוע", בהנהלת המדריכה יסמין ורנר טבצניק ובהדרכת המורות עמית בן אליהו ושנהר ביטון. כאמור, זוהי הפעם הראשונה שהבנות יצאו לתחרות, בהן שתי להקות היפהופ ושתי להקות של מחול מודרני. הבנות התחרו בקטגוריות לפי גיל וסגנון וקטפו את המקומות הראשונים: 

קבוצת מחול  להקה צעירה עם הריקוד שפת הבית זכו במקום ה-1, קבוצת היפהופ כיתות ה-ו עם הריקוד בית הבובות זכו במקום ה-2, קבוצת היפהופ ג-ד עם הריקוד טירוף בגונגל זכו בגראנד פרי (דרוג שהוא מעל למקום ראשון) ולהקת המחול מודרני לכיתה ז ומעלה, זכתה בגרנד פרי עם הריקוד פורמידבלה. 

  

מירי בלוי, מנהלת מרכז תנופה, אמרה כי: "מרכז תנופה עבר לפני כשנה למשכנו החדש, תודות לראש העיר, רחמים מלול וסגנו, אמיתי כהן, דבר שאפשר את צמיחתה והתרחבותה של פעילות הפנאי והעשרה לתושבים. השנה נרשמו מעל 600 מאות משתתפים חדשים, ונפתחו עשרות חוגים ופעילויות המותאמים לקהילה הדתית בניהם חוגי קרמיקה ייחודים, גן עם אמא וקבוצות תאטרון. תחום המחול החל את דרכו לפני כשבע שנים והוא אחד מהפעילות שזוכות להצלחה גדולה בקרב הבנות והשנה רשומות בקבוצות המחול מעל 100 בנות. אין לתאר את ההתרגשות והגאווה על הצלחתן".  

  

"המחול תורם רבות לביטחון האישי, שאיפה למימוש עצמי ומצוינות" אומרת יסמין ורנר טבצניק, "השנה לראשונה החלטנו להצטרף לתחרות לאחר שנתיים מאתגרות של קורונה הוכיחו הבנות שעבודה קשה משתלמת, אני גאה בבנות ומודה למדריכות המסורות".