ארגון חתונה לבני זוג רחובותיים, פעילות מפנקת ומעשירה למבוגרים, התגייסות הנוער בשכונות, בישול וחלוקה 100 ארוחת חמות למשפחות, אפיית עוגות לעובדי התחזוקה בעירייה ועוד – הנהלת רשת חוויות והעובדים ביום שכולו מעשים טובים


עיריית רחובות ורשת חוויות מובילות את יום המעשים הטובים, בשיתוף ארגונים, תורמים ומתנדבים רבים, שנתרמו למיזם. 
בין הפעילויות שמתקיימות השנה ברשת חוויות כתרומה לקהילה, מדווחים ברשת גם על אירוע מרגש במיוחד, חתונה שתתקיים במרכז הקהילתי רחובות החדשה, ביוזמת וארגון מנהלת המרכז, מירב אהרון והצוות לבני זוג תושבי העיר (אשר ביקשו להשאר בעילום שם).
ראש העיר, רחמים מלול, אמר כי: "יום המעשים הטובים הוא הזדמנות נהדרת לעצור את שיגרת החיים ולהקדיש את הזמן באופן מוצהר לנתינה וערבות הדדית. אני מודה לכל העובדים, המתנדבים וכמובן התושבים והתושבות שלוקחים חלק ביום הזה ובמהלך השנה כולה".
מאיר דהן, מנכ"ל עיריית רחובות, ציין כי: "תרומה לקהילה היא עשייה משמעותית ואנחנו מקיימים את יום המעשים הטובים באהבה גדולה. ביחד יצרנו מערך שלם של פעילויות חברתיות, חינוכיות וערכיות, במטרה לחבק את הזקוקים לכך ולהושיט עזרה  מתוך דאגה לצרכים הייחודיים של קבילות שונות בעיר".  

בין פעילויות רשת חוויות, במהלך היום הוגשה במרכז חוויות קריית משה ארוחת בוקר מפנקת למבוגרים ומתקיימת פעילות הרקדה, הדרכה דיגיטלית, רפלקסולוגיה, פתיחת קלפי טארות ועוד, בשיתוף עם המרכז הרפואי קפלן. 
בתוך כך, נוער קריית משה נרתמו לשיפוץ בית הכנסת בשכונה ונוער אושיות בשיתוף עם צוות מורות גמלאיות מתנדבות יבקרו בבתי קשישים בשכונה. נוער אבן גבירול ייקח חלק בריענון ובניית אדניות במועדון גיל הזהב שבמבנה מפעל הפיס בשכונה. 

בשעות הצהריים יגיעו סגן ראש העיר ומנכ"ל הרשת למעונות חוויות, שם יבשלו הצוותים כ-100 ארוחות חמות למשפחות בעיר, אשר יחולקו לבתיהן על ידי עובדי רשת חוויות. 

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר חוויות, אמר הבוקר: "יום מעשים טובים הוא יום המסמל עבורי את מהות היותנו – הנתינה לאחר. זוהי זכות גדולה עבורי להיות בצד הנותן ולשרת את הציבור כל השנה וביום הזה להגיע להרבה מאוד קהילות ואנשים ולעלות חיוך על פניהם. אני נרגש לראות את ההתגייסות וההירתמות של עובדי הרשת והתושבים למען המטרה החשובה". 

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, פנה הבוקר לעובדים ולעובדות, הודה להם על ההתגייסות המרשימה, ואמר: "היום אנחנו מכוונים את הזרקור ומאירים את הטוב הכי חזק שאפשר וביחד! אם נתרכז בכל הטוב הזה, ניתן לו מקום, נייצר לו הזדמנויות ונדגיש אותן, מחר יהיה כאן הרבה יותר טוב כתוצאה מכך. מאחל לכולנו יום מעשים טובים מרגש, מספק, מלא בהשראה ומשמעות ליום שאחרי ולבאים אחריו". 

פעילות ייחודיות תתקיים גם במרכזים הקהילתיים, כאשר בבית לגדול טוב ייהנו התושבים משוק תן קח, בספרייה המרכזית יתקיים יריד מסירה של ספרי עיון, בספריית רחובות החדשה תתקיים פעילות לילדים בנושא "נתינה" בשיתוף מרכז הגישור העירוני. 
עוד בין המיזמים המרגשים של יום מעשים טוב, רשת חוויות מוקירה את עובדי התחזוקה והלוגיסטיקה בעיריית רחובות, הפועלים לשרת את התושבים בכל ימות השנה. צוותי הרשת יאפו עוגות טריות מעשה ידיהם והן יחולקו לעובדי התחזוקה בעירייה. 

על מנת לעלות את המודעות ליום המעשים הטובים, ייצאו להקות המחול של רשת חוויות בריקוד פלאש מוב בשעה 17:00 - ברחבת הכניסה לקניון.