גולן ביטון, מנהל המרכז: "בשיעורים אלה ההורים טועמים וחווים חלק ממה שהילדים לומדים בשיעורי הקראטה ומעבר לכך, זהו שיעור שבו הילד הוא המוביל וההורה הוא המובל".


מרכז קהילתי חוויות קריית משה פתח את חגיגות יום המשפחה באירוע ייחודי משותף להורים וילדים, כאשר במסגרת חוג הקראטה הפכו הילדים ליום אחד למאסטרים, והעבירו להורים הנרגשים את החוג. את האירוע ניהל אורי וולף, מדריך חוג הקראטה בחוויות קריית משה, שהעביר שיעורים מיוחדים להורים וילדים בכל הקבוצות.

גולן ביטון, מנהל המרכז: "בשיעורים אלה ההורים טועמים וחווים חלק ממה שהילדים לומדים בשיעורי הקראטה ומעבר לכך, זהו שיעור שבו הילד הוא המוביל וההורה הוא המובל, שיעור בו הילד מדריך את ההורה כל הדרך להצלחה. אנו פועלים לחיזוק התא המשפחתי וגאים על פעילויות מהנות משותפות, שתורמות לילדים ולהורים כאחד".

אורי וולף, בעל חגורה שחורה דאן 4 בקראטה מסורתי: "אני מאמין שאמנויות לחימה בכלל וקראטה בפרט יכול לשמש ככלי חינוכי ממדרגה ראשונה. בשיעורי הקראטה ישנה הקפדה על יחס אישי לכל ילד, העצמה, חיזוק הביטחון של כל התלמידים והרבה מאוד ערכים סביב החשיבות של הכבוד לזולת ולעצמך כחלק מחברה ומשפחה".

אורנית כוכבי רכזת החוגים במרכז: "ניתנה להורים האפשרות לחוות את הנעשה בחוג, הם שיתפו פעולה ביחד עם ילדיהם ויצאו מהשיעור עם ידע, הרבה הנאה וגם פרגנו וחיזקו את כל העושים במלאכה".

לפרטים והרשמה לקבוצות הקראטה 08-9312700 חוויות קרית משה.