רשת חוויות ומחלקת מורשת ישראל בעיריית רחובות מזמינות את תושבי רחובות לציין את חג השבועות במגוון אירועים, מותאמים לכלל האוכלסיות והגילאים ברחבי העיר


9-18 במאי, 2021, כ"ז באייר – ז' בסיוון

במרכזים הקהילתיים בכל רחבי שכונות העיר, הכניסה בתשלום סימלי, למעט אירועים שבהם צוין כי הכניסה חופשית

רשת חוויות ועיריית רחובות באמצעות מחלקת מורשת ישראל שמחות להזמין אתכם למגוון אירועי תרבות ופנאי למשפחות, ילדים ומבוגרים, אשר יתפרסו על פני 10 ימים ויתקיים בכל המרכזים הקהילתיים ברחבי העיר. בין היתר, ייהנו תושבי השכונות משירה בציבור, יריד איכרים, סדנאות יצירה ברוח החג, סרטי קולנוע, הצגות, הרצאות, סיפור בתנועה ועוד. הכניסה למרבית האירועים בתשלום סימלי, למעט אירועים שבהם תתאפשר כניסה חופשית.

אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, ציין כי: "בתום שנה שבה נאלצנו להסתגר בבתים ולהימנע מפעילויות תרבות ופנאי, רשת חוויות מובילה עבור הקהילה חגיגה גדולה במיוחד. כל זאת ברוח המסורת והחג, ובדגש על הנחיות והוראות הקורונה בעת קיום האירועים, על מנת להמשיך ולשמור על בריאות הציבור. יש לציין כי האירועים יתקיימו במחיר סימלי, על מנת לאפשר לכולם לקחת חלק בחגיגות, ואני מבקש להודות לגולן ביטון, מ"מ מנכ"ל הרשת ולמנהלות והמנהלים, אשר בנו תוכנית תרבותית מעשירה, שמותאמת לכלל האוכלוסיות והגילאים".

<<לפירוט האירועים לחצו כאן>>