מנהל מחוז מרכז, במינהל חברה ונוער של משרד החינוך, רפי דהן ביקר בקייטנת קריית משה: "מודל מרשים ומאתגר המשלב אוכלוסיות"


 
קייטנת מרכז קהילתי חווית קריית משה, משלבת את קייטנת החופש הגדול עם תוכנית קייטנת הקיץ ויוצרת תמהיל ייחודי ברמה הארצית, אשר מהווה מודל לרצף בין החינוך הפורמאלי לבלתי פורמאלי. גולן ביטון, מנהל חוויות קרית משה: "השילוב של הון אנושי מהצד הפורמאלי, מורות בתי הספר וסייעות של אגף הגנים בעיריה, לצד צוות הבלתי פורמאלי של חוויות, יוצר מנגנון איכותי, יצירתי ומחויב לילדים".
 
הקייטנה נמשכת 27 ימי פעילות ברצף ופעילים בה כ- 1000 קייטנים. השבוע (25.7) נערך סיור למידה של הנהלת מינהל חברה ונוער בקייטנה, בהשתתפות עדי דויטש, מנכ"ל הרשת, גולן ביטון, מנהל המרכז והעובדים המסורים. 
 
רפי דהן, מנהל המחוז, אמר במהלך הסיור: "אני מביע את הערכתי הגדולה למפעל הקייטנות בעיר רחובות, הכולל כ-10 משתתפים, מספר יוצא דופן בהשוואה לכל מקום בארץ. בקריית משה מדובר במודל מרשים ומאתגר עבורי ועבור והפיקוח, הכולל מגוון פעילויות שמותאמות לשילוב של מגוון אוכלוסיות. הילדים משקפים את מרקם החברה הישראלית, כמו גם הנהגת המרכז והעובדים. על כן, מבחינתי מדובר בקייטנה מצטיינת ברמה הארצית"
 
המישנה לראש העיר ויו"ר דירקטוריון הרשת, יניב מרקוביץ', אמר כי: "הרשת עושה מאמצים גדולים לתת מענה לכל מרקם חברתי ייחודי הקיים בעיר ובשכונות, כך שהילדים יוכלו להפיק ערך מוסף חברתי ולימודי. אני שמח ומודה על המשוב החיובי של מנהל המחוז, זו בהחלט גאווה ונמשיך לעבוד בשיתוף פעולה"           

 

ילדי קייטנת קריית משה

קריית משה מימין ביטון, דהן ודויטש

דהן מקריא סיפור לילדים