אל המתנדבים החונכים הצטרפה גם מורה למדעים תושבת השכונה, שראתה את הפרסום והחליטה לתרום מזמנה


לפני שבועיים, לראשונה, החל המרכז הקהילתי של רשת חווית "בית החמישה" לקיים אחת לשבוע מרכז למידה, בו ילדים ונוער מגיעים להכין שיעורי בית ולהתכונן למבחנים אבל זה לא הכל- כאשר הם מסיימים את המטלות הלימודיות, הם ממשיכים לשחק עם החונכים. בבסיס מרכז הלמידה עומדות בנות שירות לאומי מגרעין מוסיקלי אורות חנן, המתגוררות בקריית משה בעיר אלא שעם הקמת המרכז עברה השמועה על הקסם של המקום ואל ארבעת בנות השירות הצטרפו סטודנטית ומורה למדעים, תושבת השכונה, הפועלות גם הן בהתנדבות.  

יניב מרקוביץ', המישנה לראש העיר ויו"ר הרשת אמר: "החינוך הבלתי פורמאלי נותן מענה משלמים ולעיתים בעל משקל מכריע על ההישגים של הילדים והנוער. הפרויקט מהווה דוגמא למעורבות קהילתית וחינוכית ואני מודה לכל השותפים לעשייה המבורכת, בראשם לילדים ולנוער שמביעים אמון ומגיעים אלינו". 

רכז מרכז קהילתי בית החמישה, יונתן בחור, מסר כי: "פנתה אליי אילנית לוי רכזת גרעין המוסיקאלי 'אורות חנן' והציעה שיתוף פעולה עם בנות השירות. חשבנו ביחד במה הן יכולות להתנדב ולתרום, והגענו למסקנה שהכי טוב יהיה לשכונות אם נפתח מרכז למידה להכנת שיעורי בית בדרך חווייתית. עם הפרסום פנו אליי גם סטודנטית וגם מורה למדעים תושבת השכונה, שביקשו להתנדב. היום אנו מונים כ-6 חונכות, אשר נותנות מענה לילדים ונוער בש"ב והכנה למבחנים. אני מודה לאילנית ובנות הגרעין המוסיקאלי אורות חנן וכן למורה והסטודנטית המתנדבים על הנכונות לתרום לפעילות חינוכית חשובה. מוזמנים להגיע ולהצטרף אלינו למרכז חוויות בית החמישה, ללמוד, לשחק והכל בחינם". 

בכל ימי רביעי בין השעות 17:00-19:00, בית החמישה רחוב בצלאל לינדה 2

 

בנות שירות לאומי גרעין מוזיקלי אורות חנן_1024x576