נבחרת הוותיקים של רשת חוויות רחובות גרפה הישגים מרשימים בתחרות הארצית לאזרחים ותיקים בטניס שולחן


ביום רביעי שעבר (7.11), כשברקע אירועי חודש האזרחים הוותיקים, התקיימה תחרות ארצית לאזרחים ותיקים בטניס שולחן, במסגרתה הרשימו ותיקי העיר רחובות, הן ברמת הנוכחות של המשתתפים והן בתוצאות.

התחרות התקיימה במתנ"ס נאות כרמים בראשון לציון, בהשתתפות כ- 400 מתחרים, אזרחים ותיקים מכל הארץ, להתחרות בקטגוריות השונות. נבחרת האזרחים הוותיקים של מרכז חוויות גבירול הגיע עם ייצוג נכבד של 10 מתחרים.

בסיום יום מותח במיוחד ותחרויות מרובות, זכתה הנבחרת של חוויות גבירול במקום ה- 3 הכללי לקבוצות. גם ההישגים האישיים הוכיחו כי ותיקי רחובות לא מתכוונים לוותר על הפסגה, כאשר המתאמן סאשה לקרב זכה במקום ה- 2 והמתאמנת ז'אן פנינה זכתה במקום ה- 3.

יניב מרקוביץ', יו"ר דירקטוריון רשת חוויות בירך על ההישגים, ואמר כי מדובר בגאווה גדולה לעיר "שאזרחיה הוותיקים הם חלק בלתי נפרד מהישגי העיר ועומדים בראש הפעילויות המגוונות". 

ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק ותיקים במועצת העיר, מסרה כי: "האוכלוסייה הוותיקה ברחובות, היא אוכלוסייה פעילה, שמוכיחה מובילות בכל תחומי החיים ומחזקת את העיר. יישר כוח לספורטאים שלנו, שייצגו אותנו בכבוד, למאמן הנבחרת ולצוות המתנ"ס". 

הנבחרת מתאמנת במרכז חוויות גבירול בפעמיים בשבוע באולם ממוזג, מרווח ומצוייד ברמה גבוהה. על הפן המקצועי מופקד מאמן הקבוצה, שמעון שר, בעל ידע וניסיון רב שנים בתחום הטניס שולחן ומי שהיה בעברו מתחרה פעיל ובעל מספר רב של תארים באליפויות בארץ ובחו"ל.

קרדיט צילום: שמעון שר