חוג ההתעמלות והאקרובטיקה של בית ספר ג'ימנסט פועל כ-4 שנים בחוויות גבירול בהצלחה רבה ובשבוע שעבר הופיעו על במה אחת כל קבוצות הגיל החל מגיל 4 עד נבחרת המתעמלות.


כ-90 מתעמלים עלו על במה אחת והציגו למשפחות וחברים את ביצועיהם. ג'ימנסט הינו בית הספר המוביל להתעמלות קרקע ואקרובטיקה באזור השפלה, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה.

מיה מישור, מדריכת החוג בחוויות גבירול: "לקראת המופע היו אימונים רבים והושקעו שעות של חזרות עם הבנות וצוות המאמנות. אנו בג'ימנסט שמים דגש על הקניית מיומנויות ספורטיביות חשובות כגון קואורדינציה, שיווי משקל, בטחון בתנועה, וגמישות לצד לימוד אלמנטים מתקדמים מתחום ההתעמלות והאקרובטיקה. אנו מקפידים באימונים על אוירה מקצועית אך חווייתית ומשפחתית. אנו מאחלים לעוד שנים של עשייה משותפת וצמיחה במתנ"ס חוויות גבירול וזאת תודות לרוח הגבית שמעניקה לנו הנהלת המתנ"ס".

איתמר הרשקו מנהל מרכז קהילתי גבירול: "במופע סיום שנת הפעילות שקיימנו במרכז חוויות גבירול בחוג האקרובאטיקה, הציגו 4 קבוצות המתעמלות את הביצועים שעליהם עמלו במשך מספר חודשים. המופע היה צבעוני, מרהיב וברמה מקצועית מאוד. הקהל אשר היה מורכב ברובו מבני משפחה נדהם לנוכח רמת המופע והביצועים הגבוהים שהציגו הבנות, המופע כלל שלל טכניקות כגון: מופע אומנותי, ביצועים אקרובאטים ושלל טכניקות בעזרת ציוד מתאים. כמנהל המרכז אני מוכרח לציין את הפתעתי הרבה ולטובה בכך שהבנות הציגו רמה מקצועית גבוהה מאוד, זה ממלא את ליבי גאווה לדעת שבנות המרכז הקהילתי והצוות המקצועי מאוד רציניים בכל הקשור להתפתחות המקצועית. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לבית הספר להתעמלות ג'ימנסט על שיתוף הפעולה לאורך שנים, מה שמאפשר קידום הילדים ובני הנוער בקהילה".

הדר וינר רכזת החוגים של חוויות גיברול: "מדובר בחוג הדגל של המתנ"ס שלנו. כרכזת החוגים ב-3 השנים האחרונות אני שמחה להגיד כי שיתוף הפעולה עם בית ספר ג'ימנסט הוא פורה ומוצלח ביותר. החוג איכותי ומקצועי מאד, הוא מפתח את המתאמנים משלב התחלתי, ואף מלווה אותם עד להגעה לקבוצת הנבחרת. המדריכות של בית ספר ג'ימנסט מקצועיות מאד, וכולן התאמנו בו בעבר ומלאות ניסיון וגישה נכונה לילדות ולתחום, ורואים זאת. מיה המדריכה הראשית דואגת לאווירה מאד חמה ומשפחתית במהלך האימונים, אך יחד עם זאת מציבה רף מקצועי מהגבוהים ביותר. אנחנו מחדשים את הציוד כל הזמן, ובשנתיים האחרונות המתאמנים נהנים מציוד חדיש ומקצועי אשר מתאים לרמה ההולכת ועולה של החוג ושל המשתתפים, כמו כן, בשנה האחרונה אף העברנו את החוג לאולם גדול יותר שמאפשר פעילות נרחבת ומקצועית יותר. בכל שנה אני שמחה לראות את הביקוש לחוג, ואת המספרים היפים והיציבים של המשתתפים. בגבירול מתאמנת גם קבוצת נבחרת אותה מרכיבות המתעמלות המוכשרות ביותר, והבנות מופיעות באירועים עירוניים".

צילום: דורית גוזי