הצלחה אדירה לאירועי חנוכה ב"מהות", אשר התקיימו בתמיכת ראש העיר, רחמים מלול, יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, חברי מועצה ובמעמד מנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף


מרכז חוויות מהות, הפועלת במסגרת רשת חוויות רחובות, סיכם השבוע את פעילויות חנוכה בשביעות רצון גדולה.  

מנהלת המרכז, תהילה דוד, ציינה כי: "האירועים הותאמו לכלל הצרכים ובאירוע השיא שחתם את השבוע, השתתפו מאות נשים, נערות, וילדות, אשר גדשו את האולם המכבד והמונגש של המרכז החדש, דבר שאפשר גם לציבור עם צרכים מיוחדים להשתתף בפעילויות המגוונות". 

דוד הודתה לראש העיר, רחמים מלול וליו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן על המבנה החדש והסיוע הרב שניתן למרכז. עוד נכחו באירועים סגן ראש העיר ומחזיק תיק תרבות תורנית, אבנר אקווע ומחזיק תיק חינוך חרדי ונוח"ם, שי קזיוף, אשר סייעו בסבסוד האירועים לרווחת הציבור.

את האירוע המסכם של השבוע כיבד בנוכחותו אלרואי אסרף, מנכ"ל רשת חוויות, אשר נשא דברים וברך את קהל המשתתפות הרב. אסרף, אשר במסגרת תפקידיו  הניהוליים עבד רבות עם הציבור החרדי ומכיר את צרכיו, נחשף לכמות המשתתפות והתרשם עמוקות מהפעילות המיוחדת של מרכז חוויות מהות.

את שורת האירועים חתם המרכז באירוע הגדול לילדי התתי"ם  ההצגה הידועה של ר' שרגי מאות ילדים השתתפו בהצגה שבסופה אף קיבלו סופגנייה.

בימים אלו עומדים להיפתח אירועי החורף במרכז, יש לעקוב אחר הפרסומים- הציבור מוזמן!