היוזמה של שרון, הפניה ליניב מרקוביץ' ההתגייסות של אילן והמנחות שמגיעות מידי שבוע להעביר פעילות: כבר שלוש שנים הן "שלובות"


מזה כשלוש שנים נפגשות כל יום שני בבוקר באולם חוויות מופת נשים המתמודדות עם מחלת הסרטן, למפגשי פנאי והעשרה במסגרת "שלובות", שלימים הפכה לרשת קבוצות תמיכה אולם דאז התחילה מפניה אישית ליו"ר הדירקטוריון, יניב מרקוביץ' שרתם את מנהל אולם מופת, אילן גרזי. על היוזמה היתה אחראית שרון איתן, שהתמודדה באותם ימים בעצמה עם המחלה ובזמן שעברה טיפולי כימותרפיה, החליטה להקים את הקבוצה.

"כשהקמתי את הקבוצה הראשונה ברחובות", מספרת איתן, "חיפשתי מקום לארח בו את הנשים. פניתי לכמה אנשים שאני מכירה בעיר ופניתי ליניב מרקוביץ' שרתם את אילן גרזי, מנהל מופת להרים את הכפפה ומזה שלוש שנים מארח את הקבוצה בלובי של מופת".

אחת לשבוע מגיעה מנחה מתנדבת להעביר פעילות לכ-20 נשים, במשך כשלוש שעות. הנשים נהנות ממרחב הלובי העומד לרשותן, משתייה חמה וקרה ובעיקר אווירה טובה ומחבקת. השבוע במופת התקיים מפגש בהנחיית הסטנדאפיסטית רחלה וייס ובשבוע יתקיים מפגש בנושא התמודדות עם משבר רפואי, שאותו תעביר יפית נאור. מפגשים נוספים מתוכננים מפגשים בנושאי כתיבה, תנועה, תזונה ועוד..

"רשת שלובות מונה כיום ארבעה סניפים ברחובות, מודיעין, באר שבע ובנימינה וסניף הדגל הרחובותי יכול להמשיך לקיים פעילות קבועה בזכות ההתגייסות לטובת הקבוצה. מדהים ומרגש אותי בכל פעם מחדש העזרה שאנשים מושיטים וההתגייסות של אנשים לטובת 'שלובות'. הדבר מעורר התפעלות ולא ברור מאליו. מבחינתי כולם יחד חברו להצלחת הקבוצה", מסכמת שרון איתן.

נשים המעוניינות להצטרף מוזמנות לפנות למופת רחובות 08-9466977 או לשרון 050-9318225