כ-250 מתעמלות מהארץ השתתפו באליפות רחובות הפתוחה בהתעמלות אמנותית


במהלך חופשת חנוכה התקיימה אליפות רחובות הפתוחה בהתעמלות אמנותית. לתחרות הגיעו כ- 250 מתעמלות מרחבי הארץ, ביניהן נבחרות רמת גן, אשדוד, שוהם, פתח תקווה, באר-שבע ועוד. את רחובות ייצגו בנות נבחרת ההתעמלות האמנותית "הפועל חוויות רחובות", של חוויות שוויץ המדע, בהדרכתה של אינה בוליס, מנהלת ביה"ס להתעמלות אמנותית ברחובות ומאמנת הנבחרת.

זוהי השנה השנייה ברציפות בה העיר רחובות מארחת את התחרות המנוהלת למופת על ידי בוליס וצוות ועד ההורים המסור של בנות הנבחרת, במטרה לקדם ולפתח את תחום ההתעמלות האמנותית בעיר. הבנות התחרו בתרגילים השונים ובדרגות השונות, הדהימו את קהל הצופים במקצועיות וברמה הגבוהה, זכו במספר מדליות והביאו כבוד רב לעיר.

בסיום התחרות עלו הנבחרת הייצוגית הצעירה והנבחרת הייצוגית הבוגרת למופע ראווה מול קהל הצופים. כמו כן, לקינוח התחרות והדובדבן שבקצפת, הוצג דור ההמשך- קבוצת ההכנה לנבחרת, בקטע התעמלות מרהיב ומרשים ואפשר היה לראות איך משנה לשנה הבנות מתקדמות ומתמקצעות.

אינה בוליס: "כמו בשנה שעברה, גם השנה היינו מאוד נרגשים לארח את המתעמלות מרחבי הארץ ולראות את ההתקדמות המקצועית של הנבחרת הצומחת שלנו. אני רוצה להודות לוועד ההורים על העזרה והדחיפה לאורך כל הדרך במסירות שאין כמוה בשום נבחרת, לעיריית רחובות על שיתוף הפעולה ובראש ובראשונה לרשת חוויות רחובות על ההזדמנות לקדם את תחום ההתעמלות האמנותית בעיר".

דודי ליפשיץ, מנהל חוויות שוויץ המדע: "אין ספק שההתמדה והעקביות באים לידי ביטוי בהשתתפות המרשימה .אני מודה לכל הנושאים במלאכה, רכזת החוגים עינב קריטי, ההורים המתנדבים, הבנות הבוגרות שעוזרות בכל ומעל כולם אינה בוליס שהיא הרבה יותר ממאמנת ראשית ומובילה את הענף בהתמדה ומקצועיות להצלחות מדי שנה בשנה ."

רשת חוויות רחובות מאחלת לבנות הרבה הצלחה באליפות הארץ שתתקיים ב- 19.01.18.